Телевизор, LG 43QNED7EB3C, 43" 4K QNED MiniLED Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Super Upscaling, WiFi 5, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI, AI Sound Pro, Google Cast, 2 pole Stand
CreditCredit
Размер на екрана, inch43" (109.22 cm)
Резолюция3840x2160
Smart функцияwebOS 26 ThinQ
Smart асистентWorks with Apple Airplay2, Works with the Google Assistant
Честота, Hz60Hz
ТунерDVB-T2/C/S2
Аудио20W, 2.0 Channels, AI Sound Pro (Virtual 9.1.2 Up-mix), Clear Voice Pro, LG Sound Sync, Adaptive Acoustic Tuning, WOW Orchestra
BluetoothBluetooth
Изводи за свързване3 HDMI, USB, eARC (HDMI 2), CI Slot, 2 RF in
Енергиен класF
Консумация, kWh/1000h51 kWh
Размери с поставка (Ш, Д, В), cm95.9 x 18.8 x 60.7 cm
ЦвятBlack
VESA размер, mm300 x 200 mm
ДругиAlpha 7 AI Processor 4K Gen9
Безжична мрежаДа
Консумация, kWh/1000h51
Енергиен класF
ПодкатегорияТелевизори 43"
ЦвятBlack
Приложениеза дома
Тегло8.40кг
Честота на опресняване (Hz)60
HDMI портове (count)2
BluetoothДа
USB портове (count)1
VESA монтаж200x200
Тегло8.40кг
LG 43QNED7EB3C 43" 4K QNED MiniLED Smart TV
Ключови Предимства
  • α7 AI процесор 4K Gen6 — Интелигентно подобряване на картината за всякакво съдържание.
  • webOS 26 ThinQ — Интуитивна смарт платформа с гласово управление и безпроблемно стрийминг.
  • Гейминг функции — VRR, ALLM и HGiG за бърза и без разкъсвания игра.
  • AI Sound Pro — Виртуален 5.1.2 съраунд звук от вградените високоговорители.
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана43"
Резолюция4K UHD (3840x2160)
Технология на дисплеяQNED MiniLED
Честота на опресняване60 Hz